Odsysanie oparów spawalniczych Bao-700

Szczegóły produktu

Funkcje odsysania oparów spawalniczych Bao-700 :

1.Domestic słynny silnik marki, niski poziom hałasu, duża prędkość, stabilna eksploatacja, długowieczność, niskie zużycie energii, wysoka sprawność.

2.Dobrze warstwy na dużą pojemność filtra przeciwpyłowego w celu zapewnienia dokładnego filtrowania dymu w niebezpiecznych substancjach i osiągnięcia standardów jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń i ochrony zdrowia.

3. Głównie efektywny filtr, średnio efektywny filtr, filtr o wysokiej sprawności i filtr gazowy mogą być wymieniane indywidualnie, co może przedłużyć żywotność rdzenia filtracyjnego i zmniejszyć koszt elementu filtrującego.

4.Metal konstrukcji struktury, sprzęt, niewielki rozmiar, oszczędność miejsca.

5. Wielostopniowe oczyszczone powietrze nie może być odprowadzane na zewnątrz, zmniejsza zużycie energii przez klimatyzatory pokojowe.

6.Instalowane kółka, lekkie, łatwe do przenoszenia.

7. Wydmuchiwanie objętości powietrza 700m³ / h Moc 0.55KW.


Dane techniczne odsysania oparów spawalniczych Bao-700 :


Przepływ powietrza:

700m3 / h

Napięcie / częstotliwość:

220V, 50Hz

Moc wejściowa:

550W

Ciśnienie powietrza:

2000Pa

Szybkość filtracji:

99,97% @ 0,3 um

Typ filtra:

G3 Filtr średni filtra + F5 + filtr H13 H13 + filtr gazowy

Hałas:

≤ 60dB

Ramię wydechowe:

Φ150mm x 1,8M

Wymiary maszyny:

550 * 550 * 1450 mm

PÓŁNOCNY ZACHÓD:

80 kg

Baodian Electronics, wyposażona w profesjonalną ekstrakcję oparów spawalniczych Fabryka jest jednym z wiodących producentów i dostawców chowu oparów spawalniczych Bao-700 w Chinach. Główną zaletą naszych produktów są stabilne działania, długie żywotność, praktyczne zastosowanie i wysoka wydajność. Mamy obecnie wysokiej jakości wydobywanie oparów spawalniczych Bao-700 na sprzedaż. Jeśli jesteś zainteresowany tym, skontaktuj się z nami.

Zapytanie